TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: prodejce nových vozů ( Audi, VW, Seat)

Naším klientem je významná společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Pro značkovou prodejnu této společnosti hledáme vhodné kanditáty/kandidátky na výše zmíněnou pozici.

Náplň práce:
*prezentace a prodej nových automobilů
*aktivní vyhledávání nových zákazníků (přímý kontakt i telefonní prodej)
*prodej doplňkových služeb a produktů
*odborné poradenství spojené s prodejem vozů
*komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje
*běžná administrativa

Požadujeme:
*SŠ vzdělání
*řidičský průkaz podmínkou
*znalost MS Office
*prodejní dovednosti, orientace na výsledek
*příjemné a reprezentativní vystupování
*orientace na zákazníka , komunikativnost, samostatnost
*odolnost vůči stresu, spolehlivost, zodpovědnost a loajalita
*praxe v oblasti prodeje vozů výhodou

Nabízíme:
*zajímavou práci v mladém, dynamickém kolektivu
*zázemí prosperující společnosti
*velmi dobré platové ohodnocení a firemní benefity
*možnost osobního rozvoje
*nástup ihned

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis spolu s následujícím prohlášením v textu odpovědního emailu:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro Instinkt a.s. dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. k jejich zpracování, uchování v personální databázi a jejich poskytnutí třetím osobám za účelem získání zaměstnání pro mou osobu u klientů společnosti Instinkt a.s. do 31.12.2007. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy pouze po předchozí dohodě.
Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

HomeNabídky práceNaše službyVytvořte CVReferenceO násKontakt ALL IN 1 – Tvorba www stránekPersonální agentura ... competence in recruitmentAktuální pozice
Ředitel dealerství - Kolín
Fleet Manager (Ford, Mercedes)
Zone manager - AUTA
Recepční (Ford, Mercedes)
Dispečer
Koncipient
ÚČETNÍ / Book-keeper - Vinohrady
Specialista/tka zákaznického servisu - autopůjčovna
DAŇOVÝ PORADCE
Zpracování objednávek - Order Desk Specialist
Realitní makléř
Financial Director
Aministrátor/Správce sítě
Junior Product Specialist - IT/Telco
Stavební inženýr
Analytik řízení rizik
Asistent obchodního oddělení
SAP Specialist / IT Manager
Asistentka projektu
Recruitment Consultant
Event Coordinator/Produkční
Account manager - kvalitativní výzkum trhu
Key Account Manager – oddělení mobilních telefonů
Junior Account Manager s AJ
Asistent finančního oddělení
Risk analytik - leasing
Account manager pro reklamní agenturu
Technik pro mobilní telefony výrobce
Key Account Manager – KLIMATIZACE (Air Conditioning)
IT technik - správce serverů
Účetní mezinárodních firem
Oblastní manager - leasing
Business Development Specialist - IT / Telco
Kreativec - reklama
Specialista oceňování podniků
Oblastní Manažer - BRNO
Finanční ředitel - autodealerství
Asistentka/Recepční – Plzeň / Brno / Praha
Správce sítě/administrátor
Sales Representant pro reklamní agenturu
Senior Nákupčí / Produktový Manager
Ředitel výrobního závodu
DTP Grafik
Vedoucí pobočky – Slovensko / Ukrajina
Junior nákupčí / Referent obchodu
Service Specialist - spotřební elektronika

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)