TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: SAP Konzultant

Naším klientem je prestižní mezinárodní společnost působící v oblasti IT a telekomunikací.

Náplň práce:
• participace na implementačním procesu
• zpracovávání analýz
• komunikace s klienty
• částečné vedení implementačního týmu
• práce na projektech

Požadadujeme:
• vysokoškolské vzdělání
• min. 3 roky zkušeností s implementací SAP
• detailní znalost alespoň jednoho z následujících modulů: FI,CO,PS,MM,SD,PP,QM,HR
• znalost ABAP/4 výhodou
• znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
• flexibilita, ochota cestovat
• velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• kreativita a analytické schopnosti

Nabízíme:
• zázemí dynamické mezinárodní společnosti
• samostatnou a odpovědnou práci
• odpovídající finanční ohodnocení
• rozvinutý systém zaměstnaneckých výhod
• příležitost k odbornému rozvoji

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám prosím strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)