TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: Účetní

Naším klientem je významná mezinárodní společnost.

Náplň práce:
• sledování sald pohledávek a závazků
• účtování na majetkových a finančních účtech
• komunikace s obchodním oddělením
• spolupráce s auditory
• účtování zahraničních faktur

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• znalost práce na PC (MS Office), znalost programu Hellios výhodou
• pracovitost, pečlivost, samostatnost
• dobré komunikační a organizační schopnosti, stresu odolnost
• analytické myšlení

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnancké výhody (stravenky, příspěvek na dovolenou, levnější firemní produkty)

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám prosím strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)