TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: AUTOELEKTRIKÁŘ-DIAGNOSTIK

Významné dealerství a servis prémiové značky rozšiřuje svůj tým a přijme nového kolegu na pozici:

Autoelektrikář - Diagnostik

Náplň práce:
- diagnostické opravy elektrických a elektronických zařízení vozidel
- zpracování dokumentace k opravě
- spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme:
- odborné vyučení v oboru/SŠ v oboru
- min. 2 roky praxe v oboru
- zkušenosti s diagnostikou vozidel - systémy CAN
- znalost NJ nebo AJ
- ŘP sk.B - aktivní řidič
- uživatelská znalost práce na PC
- zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

- zajímavou práci v moderním autoservisu
- prostředí prémiové značky
- mzdu odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení
- možnost dalšího odborného růstu (školení a kurzy)
- stravenky
- pracovní oděv a ochranné pomůcky
- slevy na firemní výrobky a služby

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám životopis.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)