TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: ASISTENT/KA PRODEJE VOZŮ

Významná společnost, zabývající se individuálním prodejem luxusních vozidel, přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

ASISTENT/KA PRODEJE VOZŮ

Náplň práce:
- sledování pojistných smluv a událostí
- kompletní řešení úvěrových/leasingových smluv
- komunikace s úřady (řešení přestupků, registrace SPZ)
- vystavování prodejních, zápůjčních a fakturačních smluv
- komunikace s klienty/externími partnery
- administrativní činnost (70% náplně práce)

Požadujeme:
- praxi v administrativě minimálně 5 let
- kladný vztah k automobilům
- uživatelskou znalost MS Office
- ŘP skupiny B - aktivní řidič podmínkou
- silnou zákaznickou orientaci
- výborné komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
- velmi zajímavou a různorodou práci
- podrobné zaškolení

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)