TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: PŘIJÍMACÍ TECHNIK

Významné dealerství a servis vozidel prémiové značky přijme do svého týmu kolegu na pozici:

Přijímací technik

Náplň práce:

• příjem vozidel do opravy, výdej vozidel z opravy
• koordinace zakázek s ostatními odděleními
• komunikace se zákazníky

Požadujeme:

• komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Znalost práce s PC (MSOffice, Cargistic/Caris výhodou)
• Zkušenost v oboru auto-moto min 5 let
• Aktivní obchodní přístup
• Ochota dalšího vzdělávání
• Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu

Nabízíme:

• zajímavou práci v moderním autoservisu
• prostředí prémiové značky
• motivující finanční ohodnocení
• možnost dalšího odborného růstu (školení a kurzy)
• slevy na firemní výrobky a služby

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám strukturovaný životopis včetně motivaního dopisu.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)