TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: FLEET & SALES SUPPORT

Významná společnost působící v oblasti a krátkodobého a dlouhodobého pronájmu vozidel hledá pro posílení týmu obchodního oddělení vhodného kandidáta na pozici:

FLEET & SALES SUPPORT

Náplň práce:

- Sledování vývoje poptávky autopůjčovny a stanovování cenové politiky
- Průběžný monitoring trhu a konkurence
- Vyhodnocování využití vozidel půjčovny, reporting
- IT analyticko-provozní podpora

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání (zaměření ekonomie,statistika,IT)
- Velmi dobrá znalost AJ
- Analytické myšlení (každodenní práce s čísly)
- Kladný vztah k IT technologiím
- Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- Velmi samostatnou, odbornou a zodpovědnou práci
- Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Firemní benefity

Nástup: IHNED/DOHODOU

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)