TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: BRIGÁDNÍK do AUTOBAZARU - vhodné pro studenty, 20 h/týdně, nástup IHNED

Klient, působící na poli dlouhodobého a krátkodobého pronájmu vozidel, hledá posilu do svého týmu:

Náplň práce:
- převoz vozidel
- příprava vozidel k prodeji
- výpomoc na pobočce (Štěrboholy).

Požadujeme
- všeobecný rozhled v automobilovém průmyslu
- příjemné, zákaznicky orientované vystupování
- schopnost odpracovat 20 hodin týdně (pondělí-pátek)

Nabízíme
- zaškolení
- přátelský kolektiv
- možnost dlouhodobější spolupráce

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete, prosím, Vaše CV spolu s uvedením Vašich časových možností.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)