TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: DLOUHODOBÁ BRIGÁDA-REPREZENTANT/KA AUTOPŮJČOVNY

Významná společnost působící v oblasti pronájmu vozidel a operativního leasingu hledá pro posílení týmu poboček Ruzyně+Florenc flexibilní brigádníky na pozici:

REPREZENTANT/KA AUTOPŮJČOVNY

Náplň práce:
* obsluha zákazníků na pobočkách autopůjčovny
* komunikace se zákazníky - aktivní nabídka produktů
* zpracování rezervací, nájmu a evidence vozů
* nákup a výkup vozů (registrace nových, vyřazení)
* vyřizování bankovních transakcí
* administrativní agenda
* transfery automobilů

Požadujeme:
* SŠ vzdělání
* výbornou komunikativní znalost AJ
* ochotu pracovat na 2-směnný provoz (8-20, 10-22)
* řidičský průkaz podmínkou
* mobilitu (pobočky Ruzyně, Florenc)
* vstřícné, příjemné a reprezentativní vystupování
* komunikativnost, samostatnost a odolnost vůči stresu
* spolehlivost, zodpovědnost a loajalita

Nabízíme:
* odborné zaškolení
* přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
* dlouhodobou spolupráci
* nástupní mzda 75 Kč/hodinu
* nástup IHNED/DOHODOU

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis.

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)