TiskTisk

Jobs-instinkt.cz | Nabídka práce: Technik - Fakturant

Naším klientem je významná společnost působící v oblasti pronájmu vozidel a cestovního ruchu. Společnost je též součástí mezinárodní sítě autopůjčoven. Pro posílení týmu technického oddělení hledáme vhodné kanditáty na pozici:

TECHNIK - SPECIALISTA

Náplň práce:
* Schvalování oprav, servisních prací a následné fakturace
* Komunikace se zákazníky a servisními místy
* Práce s interním SW (vyhledávání položek, kalkulace apod.)
* Běžná administrativa spojená s chodem technického oddělení

Požadujeme:
* SŠ odborného směru nebo výuční list v oboru automechanik/diagnostik
* Uživatelská znalost PC
* Dobré technické znalosti vozů
* Praxe v oboru výhodou (schvalování oprav, autoservis, autopůjčovna, leasing.spol.…)
* Schopnost rychle se učit, samostatnost, odpovědnost
* Dobré komunikativní schopnosti, orientace na zákazníka
* ŘP sk. B

Nabízíme:
* velmi zajímavou a zodpovědnou práci
* možnost osobního růstu
* zázemí velké stabilní společnosti
* zajímavé platové ohodnocení a benefity
* příjemné pracovní prostředí

Aktuální pozice

Aktuality

13. 1. 2017 - Od 1.1.2017 došlo ke zvýšení minimální mzdy na 11.000 Kč.
13. 1. 2017 - ŽIVOTOPIS - MÉNĚ JE VÍCE Jak napsat životopis, aby obsahoval správné množství informací: 1. Nezačínejte životopis sekcí s názvem „Kariérní cíl“ 2. Nepoužívejte otřepaná klišé 3. Pozor na překlepy a gramatické chyby 4. Neuvádějte zbytečně mnoho kontaktů 5. Vyhněte se potenciální diskriminaci 6. Vynechte data v sekci „Vzdělání“ 7. Vynechte nerelevantní pracovní zkušenosti 8. Neuvádějte sekci „IT dovednosti“, pokud ovládáte jen ty základní 9. Nepište nic o referencích, pokud nebyly předem požadovány 10. Pozor na příliš dlouhý životopis (zdroj:http://www.hrnews.cz/lidske-zdroje/personalni-marketing-id-148675/zivotopis-mene-je-vice-id-2404117)